2012

WYNIKI

Kategoria 1998 i młodsi

Grupa A: Batory 12 Poznań, UKS MOSM Bytom, GKPW Gorzów, ŁSTW Łódź, Pałac Młodzieży Warszawa
Grupa B: Arkonia Szczecin, AZS-AWF Poznań, KSZO Ostrowiec, MOSiR Lipno, Neptun Łódź, UKPW Warszawa

 

RUNDA ELIMINACYJNA (2.06.):

Bytom – Batory 5:0  

 

 

 

 

Neptun – AZS 0:9
GKPW – ŁSTW 1:5 Lipno – UKPW 6:2
PM – Batory 7:2 Neptun – UKPW 5:1
Bytom – GKPW 4:0 Arkonia – AZS 0:7
ŁSTW – PM 7:1 AZS – UKPW 10:1
GKPW – Batory 5:2 Arkonia – Lipno 7:1
Bytom – ŁSTW 0:4 Lipno – Neptun 2:3
GKPW – PM 2:6 Arkonia – UKPW 7:1
ŁSTW – Batory 10:0 Lipno –  AZS 2:7
Bytom – PM 5:3 Arkonia – Neptun 1:2

TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A Pkt. Bram. GRUPA B Pkt. Bram.
1.ŁSTW Łódź 8:0 26-2 1.AZS AWF Poznań 8:0 33-3
2.UKS MOSM Bytom 6:2 14-7 2.Neptun Łódź 6:2 10-13
3.PM Warszawa 4:4 17-16 3.Arkonia Szczecin 4:4 15-11
4.GKPW Gorzów 2:6 8-17 4.MOSiR Lipno 2:6 11-19
5.Batory 12 Poznań -1:6 4-27 5.UKPW Warszawa 0:8 5-28

 

PÓŁFINAŁY (3.06.):

 

PF 1: GKPW Gorzów(4A) – Arkonia Szczecin(3B) 6:2
PF 2: PM Warszawa(3A) – MOSiR Lipno(4B) 5:1
PF 3: UKS MOSM Bytom(2A) – AZS -AWF Poznań(1B) 4:1
PF 4: ŁSTW Łódź(1A) – Neptun Łódź(2B) 11:0

 

RUNDA FINAŁOWA (3.06.):

o miejsce IX: Batory 12 Poznań(5A) – UKPW Warszawa(5B) 0:10(vo)
o miejsce VII: Arkonia Szczecin(prz.PF1) – MOSiR Lipno(prz.PF2) 2:5
o miejsce V: GKPW Gorzów(zw.PF1) – PM Warszawa(zw.PF2) 1:4
o miejsce III: AZS AWF Poznań(prz.PF3) – Neptun Łódź(prz.PF4) 4:1
o miejsce I: UKS MOSM Bytom(zw.PF3) – ŁSTW Łódź(zw.PF4) 2:3(po dogr.)

 

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA KATEGORII 1998 i MŁODSI:

 

1.ŁSTW Łódź
2.UKS MOSM Bytom 3.AZS AWF Poznań
4.Neptun Łódź 5.PM Warszawa 6.GKPW Gorzów
7.MOSiR Lipno 8.Arkonia Szczecin 9.UKPW Warszawa 10.Batory 12 Poznań

 

Kategoria 2000 i młodsi

Grupa A: Arkonia Szczecin, GKPW Gorzów, ŁSTW Łódź, Pałac Młodzieży Warszawa, UKS MOSM Bytom
Grupa B: KSZO Ostrowiec, Neptun Łódź, SP 34 Poznań, UKPW Warszawa

 

RUNDA ELIMINACYJNA (2.06.):

 

ŁSTW – GKPW 4:1 Neptun – UKPW 2:3
Arkonia – Bytom 7:2 KSZO – SP 34 9:1
ŁSTW – PM 1:7 Neptun – SP 34 0:7
GKPW – Arkonia 0:7 SP 34 – UKPW 6:1
PM – Bytom 6:4 KSZO – UKPW 7:1
ŁSTW – Arkonia 1:7 Neptun – KSZO 0:10
Bytom – GKPW 7:2
PM – Arkonia 2:5
ŁSTW – Bytom 9:4
PM – GKPW 8:0

 

TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A Pkt. Bram. GRUPA B Pkt. Bram.
1.Arkonia Szczecin 8:0 26-5 1.KSZO Ostrowiec 6:0 26-2
2.PM Warszawa 6:2 23-10 2.SP 34 Poznań 4:2 14-10
3.ŁSTW Łódź 4:4 15-19 3.UKPW Warszawa 2:4 5-15
4.UKS MOSM Bytom 2:6 19-24 4.Neptun Łódź 0:6 2-20
5.GKPW Gorzów 0:8 3-27

 

RUNDA FINAŁOWA (3.06.):

 

o miejsce VII: UKS MOSM Bytom(4A) – Neptun Łódź(4B) 14:0
o miejsce V: ŁSTW Łódź(3A) – UKPW Warszawa(3B) 7:2
o miejsce III: PM Warszawa(2A) – SP 34 Poznań(2B) 6:1
o miejsce I: Arkonia Szczecin(1A) – KSZO Ostrowiec(1B) 2:3

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA KATEGORII 2000 i MŁODSI:

 

1.KSZO Ostrowiec
2.Arkonia Szczecin 3.PM Warszawa
4.SP 34 Poznań 5.ŁSTW Łódź 6.UKPW Warszawa
7.UKS MOSM Bytom 8.Neptun Łódź 9.GKPW Gorzów