Wspomóż piłkę wodną w Poznaniu

Zachęcamy Państwa do wsparcia piłki wodnej w Poznaniu i przekazaniu 1% ze swoich podatków na ten szczególny cel. Ten sport w całej Polsce dopiero odradza się po długiej przerwie, więc każde, nawet niewielkie, wsparcie się liczy. Ze względu na swój nietypowy, wodny charakter, piłka wodna jest bardzo drogą, ale i ekscytującą dyscypliną sportową. Co miesiąc drużyna jest zmuszona do opłacania wynajmu basenu oraz kosztów turniejów i transportu zawodników. Do tego dochodzą wydatki na bramki, czepki, kąpielówki czy piłki.

Jak pomóc?

Wystarczy, że przy wypełnianiu swojego podatku PIT za rok 2015 w wierszu „M. Wniosek o przyznanie 1% podatku należnego organizacji pożytku publicznego” wpiszesz nasz numer KRS „0000133325” oraz wpiszesz kwotę odpowiadającą 1% twojego podatku. W następnej kolejności w wierszu „N. Informacje uzupełniające” wpisz cel szczegółowy: „PIŁKA WODNA KS AZS AWF POZNAŃ” oraz zaznacz, że wyrażasz zgodę. To wszystko! Jeśli jednak potrzebowałbyś nasze pełne dane, znajdują się one poniżej.

Nr KRS 0000133325
Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki
Cel szczegółowy 1%:
PIŁKA WODNA KS AZS AWF POZNAŃ

Bardzo dziękujemy!

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim członkom, kibicom czy sympatykom naszego klubu za wsparcie przez cały rok. Jesteście bardzo ważną częścią naszego klubu i bardzo się cieszymy, że zawsze możemy liczyć na waszą pomoc.

wspomoz pilke wodna w poznaniu